МАТЕМАТИКА – такмичење

На ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ пласирали су се:

III – разред

  1. Бојан Котаренов             III – 1   (96 бодова)
  2. Јања Недељковић          III – 4   (80 бодова)
  3. Андрија Лалићанин      III – 2   (79 бодова)
  4. Михајло Маринковић    III – 1   (70 бодова)
  5. Иван Богићевић              III – 3     (70 бодова)
  6. Вук Дукић                          III – 1     (70 бодова)
  7. Нађа Маринковић           III – 4     (67 бодова)
  8. Ања Цицмил                      III – 2     (62 бода)
  9. Анастасија Игрутиновић III – 1    (60 бодова)

IV – разред

  1. Матија Вајнман             IV – 3    (100 бодова)
  2. Павле Миленковић      IV – 1   (98 бодова)
  3. Гаврило Дамјановић    IV – 2   (98 бодова)
  4. Матија Божић                IV – 2     (95 бодова)
  5. Димитрије Савић          IV – 3   (94 бода)
  6. Леа Димитријевић       IV – 3    (88 бодова)
  7. Албертина Јанаћковић  IV – 2    (78 бодова)
  8. Лука Стојановић           IV – 3    (78 бодова)
  9. Вања Марковић            IV – 1     (70 бодова)
  10. Маша Станковић          IV – 3   (60 бодова)
  11. Тина Лалић                     IV – 3   (60 бодова)
  12. Виктор Топић                 IV – 1    (60 бодова)
  13. Јаков Топаловић            IV – 3    (60 бодова)

* Општинско такмичење, према привременом и важећем календару такмичења ученика основних школа у школској 2019/2020 години, одржаће се у суботу 7. 12. 2019. године.

О тачном месту и сатници такмичења бићете накнадно обавештени.

СРЕЋНО!!!

„Шта мени дрво значи“ – наградни конкурс

На наградном конкурсу за основце широм Србије „Шта мени дрво значи“ у оквиру пројекта „Засади дрво“, који су покренули „Адрија медија група“ и „ДМ дрогерие маркет“ победила је Нађа Лукић ученица 3/4 из наше школе!

https://www.kurir.rs/zasadi-drvo/3350553/zasadi-drvo-zasadi-svoj-kiseonik-pobednici-konkursa-sta-meni-drvo-znaci

 

БРАВО НАЂА!

ДОБРО ДОШЛИ ПРВАЦИ

Драги наши прваци, тренутак вашег поласка у школу се приближава.

У складу са традицијом, свечани пријем нових ученика биће организован у понедељак, 2. септембра, у 17 часова.

Свим првацима желимо срећан полазак у школу!

viber_image_2019-08-27_17-21-03

УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ОСВОЈИЛИ ПРВА ТРИ МЕСТА И НАГРАДЕ У ШКОЛСКОЈ 2018/19. години – ТИО

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – 16.03.2019.

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА (пети и шести разред)

Вајман Јелена 5/1 – треће место

Ђурић Софија 5/1 – треће место

Петрић Вукашин 6/3 – треће место

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ (седми и осми разред)

Младеновић Илија 8/2 – прво место

Козомара Филип 8/2 – треће место

Стефановић Дарио 8/1 – прво место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ – 06.04.2019.

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ (седми и осми разред)

Стефановић Дарио 8/1 – треће место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ – 17. и 18.05.2019.

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ (седми и осми разред)

Стефановић Дарио 8/1 – прва награда

 

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО (програмирање)

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – 10.03.2019.

Томашевић Павле 5/1 – прво место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ – 31.03.2019.

Томашевић Павле 5/1 – друго место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ- 19.05.2019.

Томашевић Павле 5/1 – треће место

 

Рачунарска гимназија ,,Програмер Јуниор 2019“

Послати радови 15.03.2019. (ушли у финале)

Финално такмичење 11.05.2019.

Тим: Ника Рамбосек и Христина Јањић 7/2 (ушле у финале , прво место), у финалу нису освојиле прва три места, добиле сертификат као финалисти.

Тим: Давид Лакићевић и Дарио Стефановић 8/1 (ушли у финале , друго место), у финалу  Давид се сам такмичио, није освојио прва три места, добио сертификат и књигу као финалиста.

Računarska gimnazija Programer Junior 11.05.2019.ТИО Републичко такмичење 17. i 18.05.2019.

 

МИСЛИША – резултати

У складу са пропозицијама, најуспешнији такмичари (100% бодова на основном нивоу) учествују на републичком финалу 12. 05. 2019. год. са почетком у 14 часова у Београду, Дечанска 6. То су ученици који имају 100 бодова (за 1. и 2. разред  ОШ то је 60 бодова).

први разред

  1. Везмар Алекса  13 47 бодова  Похвала
  2. Стојановић Вукашин  12    47 бодова  Похвала
  3. Ђуричић Алекса  12   46 бодова  Похвала
  4. Колунџија Стрибор    14   46 бодова  Похвала
  5. Рудић Вук      14    46 бодова  Похвала
  6. Стевановић Ема  11   46 бодова  Похвала

други разред

  1. Маринковић Михајло    21    47  бодова  Похвала

трећи разред

  1. Вајнман Матија  33   100 бодова  1. награда
  2. Димитријевић Леа    33    95 бодова  2. награда
  3. Јанаћковић Албертина    32    89  бодова  3. награда
  4. Вукосављевић Тара Ајша    31   88 бодова  3. награда
  5. Лалић Тина    33     82  бода  Похвала
  6. Миленковић Павле  31  79  бодова  Похвала
  7. Топаловић Јаков  33   77  бодова  Похвала
  8. Божић Матија  32   75  бодова  Похвала

четврти разред

  1. Вуковић Иван    41    80 бодова  Похвала
  2. Петровић Бранко    42    76 бодова  Похвала
  3. Пухала Тара    41    75 бодова  Похвала

пети разред

  1. Томашевић Павле    51    95  2. награда
  2. Стевановић Алексеј    52     92   3. награда
  3. Вајнман Јелена    51    78  бодова  Похвала
  4. Кукић Марко    52     78    бодова  Похвала
  5. Ко Илија    52    76    бодова  Похвала

шести разред

  1. Димитријевић Лав  61   75 бодова  Похвала

седми разред

  1. /